Exhibiční vystoupení

Hledáte originální exhibiční vystoupení na vaši akci? Naše vystoupení jsou vhodná pro společenské, kulturní i sportovní akce (plesy, diskotéky, firemní večírky, párty, dětské dny, školní akce, vernisáže, televizní natáčení aj). K vystoupení lze přiobjednat diskotéku na kolečkových bruslích, doprovdný program pro děti a také workshop na bruslích (tanec na bruslích, freestyle slalom). Hlavní aktérkou show je Lenka (Lene) Buchcárová a její tým bruslařů.

Lenka (Lene) Buchcárová je hlavní představitelkou freestyle bruslení a tance na kolečkových bruslích v České republice. Její tituly sahají na úroveň mistryně Evropy ve freestyle slalomu (IFSA), dále je mistryní ČR 2011 ve freestyle slalomu, speed slalomu a free jumpu (IFSA), akreditovaná instruktorka MŠMT, mezinárodní rozhodčí IFSA, školitelka freestyle bruslení, zakladatelka 1. freestyle klubu v ČR, majitelka profesionální školy kolečkového bruslení LENE.

Jaké freestyle roller show nabízíme?

  • sportovní show, taneční show, humorné show (grotesky)
  • show s profi bruslaři na in-line bruslích nebo trekových bruslích (retro bruslích)
  • disciplíny: freestyle slalom, tanec na bruslích (roller dance), smykové zastavení, skoky
  • choreografie: taneční i slalomové

FREESTYLE SLALOM

Freestyle slalom je u nás mladý, neokoukaný sport připomínající krasobruslení. Jeho výhodou je, že se provádí na kolečkových bruslích a vystoupení je tedy možné provést téměř kdekoliv. Toto vystoupení zaujme nejen nadšence sportu ale také laickou veřejnost. Jezdci předvádí, co vše se dá na kolečkových bruslích zvládnout. Své umění ukazují za doprovodu hudby v podobě: technické slalomové jízdy mezi kelímky, lehkých skoků, kombinačních triků a smykových zastavení. Jezdci jezdí volně nebo v nacvičených sestavách, jednotlivě i ve skupině.

ROLLER DANCE

Neboli tanec na bruslích je taneční choreografie na kolečkových bruslích nebo scénka/groteska na trekových bruslích. Originální taneční show na kolečkových bruslích v podání Lenky LENE Buchcárové, profesionální tanečnice na kolečkových bruslích a její skupiny. Nacvičené taneční sestavy za doprovodu moderní hudby (oldies, disco, R&B).

Tanec na trekových bruslíchFreestyle slalom


Requirements

  • Apache 2.x or Microsoft IIS 7
  • PHP 5.3.x
  • MySQL 5.0.4 or higher
  • Joomla! 2.5.x / 3.x.x
  • Gantry Framework
  • RokNavMenu Module

RocketLauncher

RocketLauncher is a customized Joomla install, that installs a replica of the demo.

Note: All sample content images will be replaced with blank versions in the RocketLauncher.